Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Eylül 9, 2020
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 9, 2020

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin her sektöründe olduğu gibi taşımacılık sektöründe de olumlu yönlerde gelişmeler yaşanıyor. Hizmet ettiğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için haftanın 7 günü 24 saat bize ulaşmanız mümkün. Teknolojik olarak da devamlı kendimizi yeniliyor, Beykoz evden eve nakliyat firmaları arasındaki yerimizi kalite olarak artırmayı hedefliyoruz. Taşımacılık hizmeti icra eden bir firma olarak uzun senelerdir ilçemizde ve ülkemizin dört bir tarafında mesaideyiz. Tamamen profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimizle beraber müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son model çalgılarımız ve ambalaj malzemelerimizle gene ön planda olmak için sürekli kendimizi yenilemek çabasındayız.

 Beykoz Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Taşınmaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren bizlere bir telefon ederek veya web sitemiz vasıtası ile ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. Bu noktadan başlayarak siz kıymetli müşterilerimize taşınacak olan yerin incelenmesi amacıyla plan tespit ekibimizi gönderiyoruz. Beykoz evden eve nakliyat işi ile uğraşan firmalar arasından bizi tercih ederek doğru bir karar vermiş bulunmaktasınız. Gelen ekibimiz taşınacak eşyaların iyi mi paketlenmesi icap ettiğini, ne kadar yer kaplayacağını ve bunun için ihtiyaç duyulan aracın ebatlarına karar verir. Hem de taşınılacak olan yerin konumuna göre asansörlü veya asansörsüz şeklinde taşımanın hangisinin uygun bulunduğunu tespit eder.  Fiyat konusunda data verilerek anlaşma halinde hangi gün ve saatte taşınılmak isteniyorsa ona bakılırsa bir plan oluşturularak randevu verilir. Günü ve saati geldiğinde ise uzman bir kadro vasıtası ile hareket edilerek sorunsuz bir şekilde uygulama bitirilir.

 profesyonel Beykoz Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Taşınma ihtiyacı duyulduğunda insanlar artık bu işlemi kendilerinin yapması yerine bu işe daha ustalaşmış bir şekilde uygulayan şirketlere yönelmektedir. Beykoz evden eve nakliyat şirketleri arasında ustalaşmış kadrosu ile her süre gözde olan firmamız tercih edilme açısından her süre öndedir. Eşyalarınızın asla bir şekilde zarar görmemesi için titizlikle icra ettiğimiz çalışmalar neticesinde siz değerli üyelerimizin memnuniyetinin ön planda olması için çaba gösteriyoruz. Taşınma işlemi öncesinde mutlaka sigorta sözleşmesi düzenliyoruz. Bunun için eşyalarınızın o günkü maddi değerini tespit ederek poliçeye kaydediyoruz. Bir hasar oluşması durumunda anında tespit edilen kıymet üzerinden maddi kaybınızı karşılıyoruz. Hangi eşyanın iyi mi taşınması gerektiğini belirledikten sonrasında hassas olanları iki yada gerekirse üç, dört kat olmak üzere sararak ambalajlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın