Eşya Depolama

Eşya Depolama

 

Ev arama alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken çoğunlukla yeterli bir depolama alanı mevcut mu gibi bir alışkanlığımız yoktur. Daha farklı önceliklerimiz vardır, okula yakın olması, işimize yakın olması ve ne kadar gün ışığı aldığı gibi. Bu yüzden evimizin veya ofisimizin eşya depolama ihtiyacımızı karşılayıp karşılamayacağını başlangıçta pek düşünmeyiz. Eşya depolama ile ilgili bir süre evin bir alanını kullanmaya başlarız ve sonra işler başa çıkılamayacak bir boyuta gelir.

Fazla ve sık kullanmadığınız sizin için özel olan eşyalar yaşam alanlarınızı daraltmaktadır. Çözüm bulmak için normal şartlarda evinizin garajı, çatı arası, apartman bodrumu gibi alanları kullanabilirsiniz. Bu alanlar eşyalarınızı depolamak için uygun olmadığı gibi yaşam alanlarınızı da daraltmaya devam edecektir. Güvenli olmaması, su baskını, toz, rutubet ve neme karşı önlem alınmamış olması bu klasik depolama şeklinin dezavantajlarındandır.

Kişisel ev eşya depolama hizmeti ülkemizde son yıllarda popüler olan ve tercih edilen bir depolama seçeneğidir. Özellikle Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen ve maliyet olarak uygun bir depolama seçeneğidir.

Ev eşyası depolamak için gerekli alanı seçerek eşyalarınızın uzun süre güvenle saklayabileceğiniz bir çözümdür. 24 Saat özel kamera teknolojileri ile korunmaktadır. ÖZAĞBABA olarak alanında uzman ekibimiz ile eşyalarınızı evinizden alıp sonra dilediğiniz zaman size teslim ediyoruz. Depolanan alanda eşyalarınızın durumunu görebilmeniz ve deponuzun anahtarının sizde olması gerekmektedir.

ÖZAĞBABA olarak bu konuda oldukça hassas bir politika izlemekteyiz. Eşyalarınızın sizin olduğu kadar bizim içinde önemlidir, eşyalarınızın güvenliği ve bıraktığınız gibi bulmanız için gece gündüz çalışması gereken personelden ve gerekli teknolojiden hiçbir zaman ödün vermeyiz.

 

Bizi Arayın