Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinde uzun yıllar boyunca İstanbulda hizmet veren ÖZAĞBABA nakliyat firması, üst düzey deneyim ile tüm müşterilerinin işlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir. Uzun yıllar İstanbul’da nakliyat hizmeti vermemiz nedeniyle bölgede edindiğimiz tecrübe ve sahip olduğumuz üst düzey referans,  İstanbul’un en fazla tercih edilen nakliyat firmaları arasında olmamızı sağlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, İstanbul evden eve nakliyat işlerinde tüm müşterilerimizin en önemli çözüm ortağı olmuştur.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz diğer hizmetlere bakacak olursak, bazıları şunlardır.

Sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında sunduğumuz bu hizmet, eşyalarınızın taşınma sürecin başından sonuna kadar değerinde sigorta ettirilerek, süreç boyunca herhangi bir zarara uğraması durumunda, ortaya çıkan maddi kaybınızın karşılanmasına imkan tanımaktadır. Bu sayede müşterilerimiz daha stressiz bir şekilde süreci atlatmakta ve eşyalarının tamamı sigorta kapsamında güven altına alınmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

En önemli hizmetlerimiz arasında yer alan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, eşyalarınızın dış cephe asansörleri ile taşınmasını kapsamaktadır. Dairenizin ve binanızın durumunun uygun olması halinde dış cephe asansörleri ile eşyalarınız pratik bir şekilde araçlarımıza yerleştirilerek, yeni yerine yine aynı şekilde dış cephe asansörleri ile çıkarılmaktadır. Bu hizmetin en önemli faydalarından birisi, bina içi taşımacılığında komşularınızın gürültüden rahatsız olmasının önüne geçilmesi ve iç asansörlerin meşgul edilmemesidir.

Aynı zamanda bina iç asansörlerinin ve merdiven başı duvarlarının nakliyat esnasında zarar görmesinin önüne de, böylelikle geçilmiş olur. Asansörlü nakliyat hizmetinin bir diğer faydası ise, eşyaların daha pratik ve hızlı bir şekilde taşınmasına imkan vermesidir. Her ne kadar gözle görülür zararlar olmasa da, eşyalarınızın duvarlara çarparak taşınması, iç kısımlarında zedelenmelere yol açabilmektedir. Bu hasarları direkt olarak görmeniz mümkün değilken, ileriki süreçte eşyaların kullanımı esnasında bu zararların etkisi daha büyük olabilmektedir.

ÖZAĞBABA Nakliyat firması olarak değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasıyla sunduğumuz hizmetlerden birisi de eşya paketleme hizmetidir. Talep etmeniz doğrultusunda tüm eşyalarınız uygun malzemeler ile paketlenir ve ambalajlanır. Profesyonel bir şekilde yapılan bu işlem sonucunda, eşyalarınız taşımacılık için en uygun hale getirilmektedir. Bu hizmetimizin yanı sıra eşyaların sökülmesi ve yeni yerine montaj edilmesi de, verdiğimiz bir diğer hizmettir. Tamamen işinde uzman kişiler tarafından uygun el aletleri ile yapılan sökme ve montaj işlemleri, eşyalarınızın amatör işlemlere göre zarar görmesinin önüne geçmektedir.

 

Bizi Arayın