Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Eylül 9, 2020

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden eve nakliyat işlerinde uzun yıllar boyunca İstanbulda hizmet veren ÖZAĞBABA taşıma firması, üst düzey edinim ile tüm müşterilerinin işlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir. Uzun yıllar İstanbul’da nakliyat hizmeti vermemiz sebebiyle bölgede edindiğimiz tecrübe ve haiz olduğumuz üst düzey referans,  İstanbul’un en fazla tercih edilen taşıma firmaları arasında olmamızı sağlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne dek, her vakit satın alan memnuniyetini ön planda tutan firmamız, İstanbul evden eve nakliyat işlerinde tüm müşterilerimizin en önemli çözüm ortağı olmuştur.

İstanbul evden eve nakliye hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz diğer hizmetlere bakacak olursak, bazıları şunlardır.

Sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında sunduğumuz bu hizmet, eşyalarınızın taşınma sürecin başından sonuna kadar değerinde sigorta ettirilerek, süreç süresince herhangi bir zarara uğraması durumunda, ortaya çıkan maddi kaybınızın karşılanmasına olanak tanımaktadır. Bu sayede müşterilerimiz daha stressiz bir şekilde süreci atlatmakta ve eşyalarının tamamı sigorta kapsamında güven altına alınmaktadır.

İstanbul Kartal Evden Eve nakliyat Hizmeti

En önemli hizmetlerimiz içinde yer edinen asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, eşyalarınızın dış cephe asansörleri ile taşınmasını kapsamaktadır. Dairenizin ve binanızın durumunun uygun olması halinde dış cephe asansörleri ile eşyalarınız ergonomik bir şekilde araçlarımıza doldurularak, yeni yerine yine aynı şekilde dış cephe asansörleri ile çıkarılmaktadır. Bu hizmetin en önemli yararlarından birisi, bina içi taşımacılığında komşularınızın gürültüden rahatsız olmasının önüne geçilmesi ve iç asansörlerin meşgul edilmemesidir.

Hem de bina iç asansörlerinin ve merdiven başı duvarlarının taşıma esnasında zarar görmesinin önüne de, böylelikle geçbilimselş olur. Asansörlü taşıma hizmetinin bir diğer faydası ise, eşyaların daha pratik ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak vermesidir. Her ne kadar gözle görülür zararlar olmasa da, eşyalarınızın duvarlara çarparak taşınması, iç kısımlarında zedelenmelere yol açabilmektedir. Bu hasarları direkt olarak görmeniz mümkün değilken, ileriki süreçte eşyaların kullanımı esnasında bu zararların etkisi daha büyük olabilmektedir.

ÖZAĞBABA nakliyat firması olarak değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasıyla sunduğumuz hizmetlerden birisi de eşya paketleme hizmetidir. Talep etmeniz doğrultusunda tüm eşyalarınız uygun malzemeler ile paketlenir ve ambalajlanır. Ustalaşmış bir şekilde yapılan bu işlem sonucunda, eşyalarınız taşımacılık için en uygun hale getirilmektedir. Bu hizmetimizin yanı sıra eşyaların sökülmesi ve yeni yerine montaj edilmesi de, verdiğimiz bir diğer hizmettir. Tamamen işinde uzman kişiler tarafından uygun el aletleri ile meydana getirilen sökme ve montaj işlemleri, eşyalarınızın amatör işlemlere nazaran zarar görmesinin önüne geçmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın